Tento web používa súbory cookie len na analýzu anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie

Od Vás

Ďakujem za Vašu podporu

Napísať odkaz
 • Katarína Chovancová

  Katarína Chovancová

  poslankyňa mestského zastupiteľstva v Skalici

  Oľgu si v prvom rade vážim ako priateľku, ktorú poznám dlhé roky a ktorá má obrovské srdce. Je pre mňa inšpiratívnou ženou a odborníčkou vo svojom obore. Bojuje za správne veci a svojou húževnatou, tvrdou a cieľavedomou prácou prispela k rozvoju školstva v našom meste. Myslím si, že je to človek na správnom mieste a verím, že bude skvelou primátorkou.

 • Marek Gula

  Marek Gula

  dlhoročný riaditeľ základnej umeleckej školy a bývalý kolega

  Oľga je rodená Skaličanka, no hlavne rovný a čestný človek. Dlhé roky sme spolupracovali ako riaditelia škôl a takisto sme boli činní v družobných aktivitách. Svoju prácu robí srdcom. Doma či v zahraničí, vždy jej záležalo na šírení dobrého mena Skalice.

 • Vladimíra Barátová

  Vladimíra Barátová

  bývalá učiteľka a kolegyňa

  Veľmi som sa potešila, keď sa Oľga stala na základnej škole mojou kolegyňou, pretože sme sa poznali už predtým. Oľga vždy dokázala stmeliť kolektív. Má výborné organizačné schopnosti a vďaka nej sa dostali žiaci na výlety a prázdninové pobyty do zahraničia, pretože výborne ovláda nemecký jazyk. Bola vždy ochotná pomôcť a podať pomocnú ruku. Problémové situácie dokázala riešiť vždy s nadhľadom. V kolektíve bola obľúbená a vo svojej práci dosahovala výborné výsledky.

 • Ľuboš Formánek

  Ľuboš Formánek

  bývalý žiak

  Keď som bol mladý chalan, mal som v škole problémy s nemčinou. K Oľge som chodil na doučovanie a vždy som si na nej vážil to, že nado mnou nikdy nezlomila palicu. Verím, že presne tak by sa správala aj ako primátorka Skalice. Že by sa dokázala dohodnúť s každou stranou a našla by spoločné riešenie.

 • Denisa Hollá

  Denisa Hollá

  lekárka a bývalá žiačka

  Pani učiteľka Luptáková mala hodiny vždy dôsledne pripravené, hravou formou v nás vzbudzovala záujem o nemecký jazyk. Bola prísna, ale férová. Organizovala pre študentov zájazdy a prázdninové pobyty v Rakúsku, ktoré boli u nás veľmi obľúbené.

 • Erik Rangl

  Erik Rangl

  poslanec mestského zastupiteľstva v Skalici

  S Oľgou sa poznám už veľa rokov. Ale pracovne som mal možnosť si lepšie všimnúť jej organizačné schopnosti až počas tohto volebného obdobia, kedy sme prišli do kontaktu aj po pracovnej stránke. Až vtedy som pochopil, ako veľmi je dôležité, keď má mesto vo vedúcich pozíciach odborníkov. Teší ma ako poslanca, že Skaličania nemajú problém s umiestnením detí do škôlok a že fungujú k spokojnosti nás všetkých. A už ma dnes neprekvapuje, koľko činností, opráv, zlepšení a podobných vecí v škôlke prebieha. Je to niečo, čo som kedysi nesledoval a bral som to automaticky ako mnohí z nás. Dnes viem, že je za tým kus poctivej práce.

 • Dana Čárska

  Dana Čárska

  referentka spoločného školského úradu

  Prečo podporujem Oľgu? Miluje svoju rodnú Skalicu. Má rozhľad, pozná veľa ľudí z tohto mesta a vie o ich potrebách a záujmoch. Je empatická. Keď vie, že ide o "dobrú vec", dokáže ísť za svojim cieľom a dotiahnuť ho do konca.

 • Willibald Weinmann

  Willibald Weinmann

  bývalý mestský radný vo Schwechate

  Oľgu poznám už tridsať rokov. Z toho viac ako dvadsaťtri rokov tlmočila pre mesto Skalica. Spolu sme založili a organizovali benefičné jazdy motorkárov zo Schwechatu na pomoc detskému domovu v Skalici a neskôr tiež výmenné pobyty detí a mladých športovcov. Na Oľge si vážim jej korektnosť, spoľahlivosť a taktiež jej sociálne myslenie.

 • Veronika Bartošová

  Veronika Bartošová

  bývalá učiteľka, kolegyňa a vedúca odboru školstva

  Oľgu poznám dlhé roky, ešte keď pôsobila ako učiteľka na základnej škole. Nielen že vedela výborne učiť, ale bola i u žiakov veľmi obľúbená a venovala sa im vo voľnom čase. Vždy jedná čestne, spravodlivo a miluje svoje rodné mesto.

 • Renáta Krutá

  Renáta Krutá

  41 rokov, vydatá, 12 ročná dcérka, rada čítam a pomáham manželovi pri výrobe medu

  Držíme Vám palce a pevne veríme, že vo voľbách vyhráte. Máte podporu celej našej rodiny.

Chcem poslať odkaz Oľge